+420 608 861 616 j.turtakova@seznam.cz

Kosmetická ošetření

 

značkami JUVENA, MATIS, RENOPHASE

Po mnoha letech praxe jsem zůstala věrná těm značkám, u kterých se potvrdily i dlouhodobě skvělé výsledky.

Zpětná vazba od žen, které jsem ošetřovala je pro mne velice důležitá. Společně se nám s mnohými podařilo změnit strukturu pleti, vyhladit i pořešit některé kožní „nepěknosti“ či vady.

A protože i příroda má své limity, můžeme pro zlepšení sebevědomí, pomoci i novými kosmetickými technologiemi, které pomohly mnohým z mých klientek cítit se jako bohyně. – My ženy si zasloužíme cítit se ve svém těle dokonale.♥

Kosmetická ošetření

  • diagnostika pleti – výběr vhodného typu ošetření i kosmetické značky
  • aplikace JUVENA a MATIS
  • ošetření zahrnuje obličej, krk i dekolt
  • barvení obočí
  • odstranění nechtěných chloupků v obličeji

délka:  1 – 2 hodiny

Chemický peeling

Chemický peeling je lékařská technika, při které se na pleť aplikuje jedna nebo více AHA kyselin. Tyto kyseliny destruují jednotlivé vrstvičky kůže, což vede k obnovení tvorby kožních buněk, zmírnění vrásek, vyhlazení nerovností, odstranění projevů akné a nežádoucích pigmentací. Pleť je po ošetření zdravější a hladší.

Francouzská značka Laboratoires RENOPHASE Paris v tomto ohledu dosahuje úžasných výsledků.

Phi Lashes lifting, lashes botox, laminace obočí

Šetrné tvarování a vyživení vlastních řas, efekt 6-8 týdnů. Laminace obočí umožňuje zafixovat obočí do požadovaného tvaru.

délka:  1 – 2 hodiny

Možnost objednat produkty pro domácí péči i zde na místě.

Protože je domácí péče stejně důležitá jako profesionální ošetření, můžete si produkt pro domácí péči zakoupit i na mém salonku. Pokud chcete, abych Vám cokoli doobjednala, nebo chcete mít jistotu, že budu mít kosmetiku nachystanou při Vaší další cestě k ošetření, napište mi.