+420 608 861 616 j.turtakova@seznam.cz

Doškolovací kurzy permanentního make-upu

 

s certifikací

Jana Turtáková

25 let praxe v permanentním make-upu

Vystudovala jsem Střední kosmetickou školu. Nabízím osobní přístup a individuální harmonogramy kurzů permanentního make-upu. Mnohaleté zkušenosti mám také s opravami neprofesionálně odvedených permanentních make-upů z jiných salónů, což je vždy velká výzva – dodat ženě opět její ztracené sebevědomí.

Na kurzu Vás naučím pigmentovat téměř bezbolestně s naprosto dokonalým výsledkem. Důraz kladu na to, abych Vás naučila pigmentovat přirozeně a dokonale ke spokojenosti zákaznice.

Počet účastníků v kurzu?

Protože preferuji individuální přístup, kurzy pořádám maximálně pro jednu klientku – kosmetičku. Vystudování kosmetické školy není podmínkou absolvování kurzu.

Po ukončení kurzu obdržíte osvědčení o absolvování kurzu. Doškolovací kurzy permanentního makeupu se konají ve Šternberku (Olomoucký kraj).

Co potřebuji na kurz?

Nenalíčenou modelku (kamarádku, maminku,..), na které se budete učit pigmentování. Modelka nemusí mít strach, bude pod mým odborným dohledem.

Vše další potřebné obdržíte při školení. Pro vystavení certifikátu budeme potřebovat váš občanský průkaz a vaše fakturační údaje.

Kolik doškolovací kurz stojí?

Doškolovací kurz permanentního makeupu (technika Powderbrown) stojí 25.000 Kč.