+420 608 861 616 j.turtakova@seznam.cz

Permanentní make-up

 

Microblading, PHIBROWS, PHIBROWS SHADING, RTY – acvarel

Permanentní make-up nebo-li Microblading

Jako Phi artist Jana Turtáková nabízím služby metodou PHIBROWS, PHIBROWS SHADING, RTY – acvarel. Phi brows je značka Phi academy, nejlepší academie na světě. Je zárukou nejvyšší kvality a prestiže.

Rty – Lips akvarel

Technika Lips Akvarel je zvláště oblíbená pro svou jemnost a přirozenost při tvarování rtů, dodává jim živý a mladistvý vzhled bez nutnosti každodenního líčení.

Oční víčka – linky

Permanentní makeup očních víček zdůrazní vaše oči a přinese jim intenzitu a půvab, který vydrží celý den. Spolehněte se na profesionální přístup a objevte krásu, která nevybledne!

*Svým klientkám nabízím tzv. REFRESH za jednotnou cenu (pro horní nebo spodní víčka). Permanentní make-up vydrží roky, nicméně po letech se pigmentace malinko vytrátrácí a tak si většina klientek ráda dopřává oživení svých očí.

Technika Microblading

Toužíte po hustém, vytvarovaném obočí, ale příroda vás v tomto směru neobdařila? Řešením je tzv. microblading neboli čepelková úprava obočí. Jedná se o metodu, která dokáže zvýraznit přirozenou krásu a opravit malé nedostatky obočí.

Jelikož jde o jednu z forem permanentního make-upu, kdy výsledek vydrží 1,5–2 roky, je velmi důležité svěřit se do rukou odborníkovi, který má dostatek zkušeností a pracuje i s kvalitními barvami.

 

Microblading je zatím jediná metoda, která dokáže napodobit přirozený tvar obočí. Provádí se pomocí speciálních jehel, tzv. čepelek, kterými se vykreslují jednotlivé chloupky obočí, což vypadá velmi přirozeně a je téměř nerozeznatelné od přírodního obočí.

Mělký řez malou čepelkou, tvořenou několika hroty v řadě, napodobující tvar a směr původních chloupků, je veden v místech růstu obočí. Vedení a tvar chloupků mohou být krátké, dlouhé, pravidelné – tak, aby výsledkem byl na první pohled přirozený vzhled obočí. Takto vytvořený chloupek je výraznější než vytetovaný.

Přestože se microblading provádí pomocí čepelky s 18 jehličkami v řadě za sebou, jedná se o velmi šetrnou metodu.

Přestože profesionálně udělaný microblading není na první pohled vidět, vzhled ženy se výrazně změní. „Žena po microbladingu jednoduše rozkvete, rozzáří se jí oči, omládne. A její okolí pak pátrá po tom, jak se to stalo. A to jsou přesně ty důvody, proč ženy microblading chtějí.

Microblading se dělá každému na míru a neplatí, že to, co sluší jednomu, bude slušet i druhému.

Před microbladingem je standardem konzultace, která trvá minimálně hodinu. Dalších 30 minut trvá předkreslení obočí, teprve pak se dostáváme k samotnému výkonu. Tuto metodu nelze uspěchat.

Další  ukázky mé práce